Natječaj za prijem u radni odnos u sklopu projekta “Evo me”

Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali u financijskom razdoblju 2014. -2020., Zaželi – Program zapošljavanja žena“, projekt„Evo me!“, kodni broj: UP.02.1.1.05.0113, Centar za pomoć u kući Međimurske županije raspisuje:

NATJEČAJ

za prijem u radni odnos na određeno vrijeme

u sklopu projekta „Evo me!“

djelatnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju

Uvjeti: Nezaposlene žene s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem, prijavljene u evidenciju nezaposlenih Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Prednost imaju sljedeće osobe:

    • žene starije od 50 godina
    • žene iz različitih ranjivih skupina (žene s invaliditetom, žrtve obiteljskog nasilja, žrtve trgovanja ljudima, azilantice, mlade žene izašle iz sustava skrbi i sl., liječene ovisnice, povratnice s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci, pripadnice romske nacionalne manjine, beskućnice)
    • osobe s područja provedbe projekta
    • dugotrajno nezaposlene žene

    Opis poslova:

    • pomoć u pripremi obroka u kućanstvu korisnika,
    • pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora korisnika,
    • pomoć pri oblačenju i svlačenju,
    • briga o higijeni,
    • pomoć u posredovanju u ostvarivanju raznih prava (dostava lijekova, dostava pomagala i sl.),
    • pomoć u socijalnoj integraciji, pružanje podrške korisniku kroz razgovor i druženje te
    • uključivanje u društvo, pratnja i pomoć u raznim društvenim aktivnostima
    • vođenje potrebne dokumentacije i čuvanje osobnih informacija korisnika i profesionalne tajne
    • redovita komunikacija s voditeljem projekta

    Podrazumijeva rad na terenu. Sredstvo prijevoza je bicikl koji će djelatnicama biti osiguran od strane Centra za pomoć u kući Međimurske županije.

    Broj traženih djelatnica: sveukupno 6 osoba, od toga:

    • Općina Pribislavec: 2 žene
    • Općina Donja Dubrava: 1 žena
    • Općina Donji Vidovec: 1 žena
    • Općina Kotoriba: 1 žena
    • Općina Sveta Marija: 1 žena

    Planirani početak rada:  1. rujan 2018.
    Ugovor se sklapa na puno radno vrijeme, na određeno vrijeme 12 mjeseci, s 3 mjeseca probnog roka.

    Mjesto rada:
    Općina Donja Dubrava
    Općina Donji Vidovec
    Općina Kotoriba
    Općina Pribislavec
    Općina Sveta Marija

    Naknada za prijevoz: Bez naknade

    Iznos plaće: minimalna plaća sukladno važećoj Uredbi Vlade RH o visini minimalne plaće za tekuću godinu.

    Način prijave: Prijave se dostavljaju isključivo poštom, na adresu: Centar za pomoć u kući Međimurske županije, Dr. Ivana Novaka 38, 40000 Čakovec.

    Rok za prijavu: Rok za podnošenje prijava je 31. srpanj 2018.
    Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati!

    Prijavi na natječaj je potrebno priložiti:

    • Životopis,
    • Preslika osobne iskaznice,
    • Preslika dokaza o završenoj osnovnoj ili srednjoj školi ukoliko je ista završena
    • Popunjeni i potpisani obrazac prijave za natječaj

    Obrazac prijave može se preuzeti u uredu Centra za pomoć u kući, Dr. Ivana Novaka 38, Čakovec (radnim danom od 8,00 do 15,00 sati), na web stranici www.pomocukuci-mz.eu (ispod teksta natječaja) te u uredima Općina Pribislavec, Donja Dubrava, Donji Vidovec, Kotoriba i Sveta Marija.

    O rezultatima natječaja kandidatkinje će biti obaviještene do 31.08.2018.

    Dokumentacija se ne vraća!

    Prijavnica_EVO ME_žene

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.