Natječaj za radno mjesto, za zasnivanje radnog odnosa za njegovatelja/icu na određeno vrijeme

Centar za pomoć u kući Međimurske županije, 23.3.2017. raspisuje natječaj za radno mjesto, za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme za njegovatelja/icu, 1 izvršitelj /ica

OPIS POSLA:
Probni rad u trajanju od 3 mjeseca.
*Pomoć u kući starijim i nemoćnim osobama u njihovom domu, dostava toplih obroka u kuće korisnika (prema Zakonu o socijalnoj skrbi NN157/13)
*Pružanje njege starijim i nemoćnim osobama
*Rad u smjenama prema potrebama korisnika
*Upravljanje službenim vozilom za potrebe rada Centra
*Vođenje potrebne dokumentacije i čuvanje osobnih informacija korisnika i profesionalne tajne
*Redovita komunikacija sa suradnicima i ravnateljem
*Informiranje o Centru i uslugama Centra

 UVJETI:
*stručna sprema: minimalno završena osnovna škola, srednja škola
* tečaj za njegovatelja
* zdravstvena (psihofizička) sposobnosti za obavljanje poslova
njegovatelja/ice
* aktivan/a vozač/ica  B kategorije,
*poznavanje problematike vezane za starenje i treću dob
*povjerljivost
*strpljivost, empatija
*izrazita sposobnost rada u timu

PREDNOSTI:
*iskustvo u radu sa starijim i nemoćnim osobama na poslovima pomoći u kući i njege starijih i nemoćnih osoba
*posjedovanje sanitarne knjižice za rukovanje s hranom
*prednost kandidatima s područja donjeg Međimurja

 OSTALE INFORMACIJE:
*planirani početak rada: 3.travanj.2017.
*geografsko područje rada: Međimurska županija
*Ugovor se sklapa na puno radno vrijeme (8 sati rada dnevno) na određeno vrijeme

NAČIN PRIJAVE I POTREBNA DOKUMENTACIJA:
Za prijavu na natječaj potrebno je priložiti:
*preslika osobne iskaznice,
*životopis,
*dokaz o završenoj stručnoj spremi, diploma (preslika)
*dokaz o završenom tečaju za njegovatelja (preslika)
*preslika vozačke dozvole
*preporuku (ako postoji)
*dokaz o radu sa starijim i nemoćnim osobama i osobama sa invaliditetom (ukoliko postoji)

Rok za podnošenje prijave je 30.3.2017. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave se šalju pismenim putem na adresu:
Centar za pomoć u kući Međimurske županije
Dr. Ivana Novaka 38, 40000 Čakovec
s naznakom “Za natječaj – radno mjesto njegovatelj/ica”.
O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni pisanim putem najkasnije do 15.4.2017.